Downloads The Warmińsko-Mazurskie VoivodeshipGallery of the Old Town HallBartek Niewiadomski  „Gwiazdy rocka i ekranu”

Poznaj lepiej nasz region:

 

ibuk.pl – Propozycja współpracy dla bibliotek publicznych województwa

Z dniem 31 stycznia 2019 r. zakończy się bieżąca umowa na dostęp do Ibuka Libry w ramach warmińsko-mazurskiego konsorcjum.
WBP w Olsztynie rozpoczyna prace nad zawiązaniem konsorcjum w 2019 roku i w związku z tym, biblioteki zainteresowane przystąpieniem do niego zapraszamy do wypełnienia poniższych dokumentów:

a) Formularz deklaracji współpracy z WBP w Olsztynie w zakresie zakupu wspólnego pakietu I-BUK-ów - deklarację należy wydrukować i wypełnioną przesłać faksem na nr 89 524 90 32 lub skan e-mailem na adres wspolpraca@wbp.olsztyn.pl do dnia 21 grudnia 2018 r.

b) Wykaz książek, z którego możecie Państwo wybrać tytuły jako propozycję zakupu.
W kolumnie „pochodzenie” wyróżniono te książki, które mamy wykupione w bieżącej umowie (oznaczone jako „w bieżącej umowie” w kolumnie „pochodzenie” i dodatkowo na żółto) oraz tytuły, które czytelnicy zgłosili przez funkcję „zgłoś zakup” („zgłoszenie czytelników” i na niebiesko). Pozostałe („aktualny wykaz” i bez koloru) to wszystkie inne pozycje znajdujące się na platformie.
Przy tytułach, które zostały wybrane w ramach deklarowanej kwoty w kolumnie "wybieram" należy wpisać "1", a u dołu automatycznie zliczy się wstępna wartość zamówienia. Uwaga: formuła jest tak ustawiona, że wpisanie innej niż 1 wartości, czy to liczbowej, czy tekstowej, nie będzie brane pod uwagę. Tak przygotowany plik proszę przesłać na adres wspolpraca@wbp.olsztyn.pl również do dnia 21 grudnia 2018 r.

Wszelkich informacji udzielają pracownicy Działu Analiz i Współpracy z Regionem; 89 524 90 41; 89 524 90 38.

Formularz deklaracji do pobrania
Wykaz dostępnych tytułów do pobrania


The Provincial Public Library in Olsztyn, 10-117 Olsztyn, ul. 1 Maja 5 Instytucje
kultury
 Zasady przetwarzania
danych osobowych
Public Information Bulletin
Latest updating: 28.02.2020 r.