Spotkanie ze Stephenem Dreikornem
11 kwietnia 2016 r.

Demokracja nie jedno ma imię, chciałoby się podsumować spotkanie ph. „Olsztyn Presidential Primary”. Gościem spotkania był dyplomata Stephen Dreikorn, Amerykanin, który odwiedził Stary Ratusz, by opowiedzieć o obliczach amerykańskiej demokracji w świetle zbliżających się w USA wyborów. W spotkaniu wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Olsztynie, którzy na co dzień uczęszczają do klas z wykładowym językiem angielskim. Na koniec uczestnicy spotkania mieli okazję zasmakować prawdziwej amerykańskiej demokracji biorąc udział w mini prawyborach prezydenckich.

Współorganizator: Ambasada USA w Warszawie

Na pierwszym planie widownia spotkania. Zdjęcie robione zza pleców widowni. Na drugim planie, w centrum stoi Stephen Dreikorn, który wskazuje ręką na stojący po jego lewej stronie ekran. W tle bannery Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej. W centrum zdjęcia Stehpen Dreikorn, który znajduje się w przejściu między dwoma stronami widowni. Zdjęcie wykonywane zza pleców widowni.
Widownia spotkania. Zdjęcie wykonane zza pleców uczestników spotkania. Na zdjęciu widownia spotkania ze Stephenem Dreikornem.
Stephen Dreikorn stoi na tle banneru WBP. Dreikorn trzyma w ręku kartkę, z której czyta. Na zdjęciu od lewej: Stehpen Dreikorn siedzący w fotelu. Po prawej w fotelu siedzi dziennikarz radiowy z mikrofonem w ręku. Stephen Dreikorn przemawia do mikrofonu. W tle banner WBP i ekran.

powrót