Nowa Zelandia – Kornelia Tokarczyk
17 marca 2016 r.

Podróżniczy Klub „Południk” spotkał się już po raz dziewiętnasty, by odbyć wirtualną podróż poza granice Polski. Tym razem podróż była wyjątkowa, bo jeżeli my Polacy mielibyśmy wskazać na mapie świata jego koniec, to niewątpliwie byłoby to miejsce, które stanowiło główny temat spotkania – Nowa Zelandia. W ciekawą podróż pełną barwnych opowieści zabrała nas Kornelia Tokarczyk.


Osoby chętne do zdania relacji ze swoich wypraw mogą się zgłaszać drogą e-mailową na adres: czytelnia@wbp.olsztyn.pl lub bezpośrednio w Czytelni w Starym Ratuszu do pani Agaty Zdanowskiej.

Na zdjęciu, po lewej stronie widać prowadzącą spotkanie, Kornelię Tokarczyk. Kobieta siedzi na krześle i gestykuluje opowiadając. Dalej na prawo widać siedzących na krześle uczestników spotkania. Prowadząca spotkanie stoi przy ekranie, na którym wyświetlona jest mapa Nowej Zelandii. Prowadząca wskazuje palcem punkt na mapie.
Na zdjęciu uczestnicy spotkania zajmujący krzesła na widowni. Zdjęcie z wyprawy do Nowej Zelandii. Na pierwszym planie zielona polana. W lewym dolnym rogu na kamieniu siedzi Kornelia Tokarczyk. Na drugim planie masywna góra i błękitne niebo.

powrót