Spotkanie z Tomkiem Michniewiczem

Czytelnia Starego Ratusza wypełniła się po brzegi pasjonatami dalekich podróży i dobrego reportażu – naszym gościem był Tomek Michniewicz, podróżnik, dziennikarz i reportażysta. Pretekstem do zorganizowania spotkania była nowa książka podróżnika pt. „Świat Równoległy”, która miała swoją premierę 23 września.

Okazało się, że Tomasz Michniewicz potrafi nie tylko wyśmienicie pisać o swoich podróżach, ale także opowiadać. Przez półtorej godziny bawił słuchaczy wartką, pasjonującą narracją. Jesteśmy przekonani, że gdyby nie ograniczenia czasowe, mógłby jeszcze przez wiele godzin opowiadać historie, które niezmiennie przykuwałyby uwagę uczestników spotkania.

Po opowieściach przyszedł czas na pytania, dialog z publicznością oraz podpisywanie książek.

Grafika informująca o premierze książki Tomka Michniewicza Po prawej stronie widoczni uczestnicy spotkania, siedzą na krzesłach. Po lewej stronie stoi Tomasz Michniewicz. Za nim znajduje się ekran.
Na zdjęciu gość spotkania Tomek Michniewicz. Stoi przed audytorium. Obok niego ekran, na którym wyświetlony jest zdjęcie przedstawiające wyspę i otaczającą ją niebieską wodę. Na zdjęciu, w centrum siedzi Tomek Michniewicz, podpisuje swoją książkę. Dookoła niego stoją uczestnicy spotkania w kolejce po autograf.

powrót