Olsztyński Rower Miejski. Co dalej z pomysłem?
30 lipca 2015 r.

W Starym Ratuszu odbyła się debata na temat wprowadzenia w Olsztynie systemu publicznych wypożyczalni rowerów miejskich.

W spotkaniu brali udział m. in. Oficer Rowerowy Mirosław Arczak, rektor UWM Ryszard Górecki, przewodniczący stowarzyszenia „Wizja Lokalna” Paweł Klonowski oraz pełniący rolę ambasadora projektu poseł Paweł Papke. Podczas Spotkania dyskutowano nie tylko na temat utworzenia sieci rowerowej łączącej oddalone od siebie punkty Olsztyna, ale także o bezpieczeństwie i transporcie drogowym w naszym mieście. Projekt systemu publicznych wypożyczeni pojawił się już dwa lata temu w ramach planowania Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.

Współorganizator:
Stowarzyszenie Wizja Lokalna

Na pierwszym planie zdjęcia widoczni są słuchacze spotkania, na drugim planie widać prelegentów. Jeden z nich stoi i trzyma mikrofon, do którego przemawia. W tle znajduje się ekran , na którym wyświetlony jest slajd z napisem „Olsztyński Rower Miejski. Perspektywa 2016” Na pierwszym planie zdjęcia widoczni są słuchacze spotkania, na drugim planie widać prelegentów. Jeden z nich stoi i trzyma mikrofon, do którego przemawia. W tle znajduje się ekran , na którym wyświetlony jest slajd z napisem „Olsztyński Rower Miejski. Perspektywa 2016”
Zdjęcie przedstawia trzech mężczyzn – gości zaproszonych do debaty. Zdjęcie przedstawia uczestników biorących udział w spotkaniu. Zajmują miejsca na widowni.

powrót