Kociołek rozmaitości
16 czerwca 2015 r.

Kociołek rozmaitości to otwarte spotkania seniorów dające możliwość wymiany wiedzy i myśli oraz podjęcia dyskusji na temat twórczości ludzi kultury w zakresie książki, literatury, poezji, filmu i teatru, muzyki a także sztuki. Celem spotkań jest aktywizacja seniorów w przestrzeni bibliotecznej, realizacja ich własnych potrzeb i pomysłów z zastosowaniem sprzętu cyfrowego. Tym razem tematem spotkania były tradycje Nocy Świętojańskiej w literaturze, malarstwie i wspomnieniach.
Zdjęcie przedstawia dwie kobiety siedzące przy stole na tle zbiorów Muzoteki. Na półkach: płyty z muzyką, filmu i audiobooki. Na stole słodki poczęstunek. Na zdjęciu widać czytelniczki Muzoteki zgromadzone przy stole podczas
Zdjęcie przedstawia 5 kobiet zgromadzonych przy stole z poczęstunkiem. Kobiety śpiewają piosenkę spoglądając w tekst. W oddali po prawej stronie widzimy zbiry muzoteki, po lewej stół z kosmetykami jednej z czytelniczek, która udzielała porad. Na zdjęciu widzimy kamień pomalowany przez Naszą czytelniczkę, która przyniosła swoje dzieła na Kociołek rozmaitości. Kamień przypomina twarz ludzką- wyraźnie widzimy oczy nos i usta.

powrót