WYNIKI KONKURSU

13 listopada 2015 r. decyzją Komisji Konkursowej laureatami konkursu „Biblioteka w JEDNYM ujęciu” zostali:

Nagroda główna - tablet

Biblioteka będąca tematem pracy: Gminna Biblioteka Publiczna w Łukcie
Paulina Szyłejko z Łukty
Biblioteka będąca tematem pracy: Gminna Biblioteka Publiczna w Łukcie

Wyróżnienia – nagrody książkowe

Biblioteka będąca tematem pracy: Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynku
Elżbieta Reszka-Wiśniewska z Olsztynka
Biblioteka będąca tematem pracy: Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynku


Biblioteka będąca tematem pracy: Gminna Biblioteka Publiczna w Łukcie
Anita Zduniak z Łukty
Biblioteka będąca tematem pracy: Gminna Biblioteka Publiczna w Łukcie


Pozostałe prace zgłoszone do konkursu:


Biblioteka będąca tematem pracy: Biblioteka gimnazjalna w Publicznym Gimnazjum w Mikołajkach
Wiktoria Bronowicka z Mikołajek
Biblioteka będąca tematem pracy: Biblioteka gimnazjalna w Publicznym Gimnazjum w Mikołajkach


Biblioteka będąca tematem pracy: prywatna
Wojciech Domagała z Kielc
Biblioteka będąca tematem pracy: prywatna


Biblioteka będąca tematem pracy: Biblioteka Publiczna w Rudzienicach
Joanna Hajdeczko z Rudzienic
Biblioteka będąca tematem pracy: Biblioteka Publiczna w Rudzienicach


Biblioteka będąca tematem pracy: Biblioteka Publiczna w Szczytnie
Hubert Jasionowski ze Szczytna
Biblioteka będąca tematem pracy: Biblioteka Publiczna w Szczytnie


Biblioteka będąca tematem pracy: Biblioteka Multimedialna Planeta 11 w Olsztynie
Kamil Kijewski z Olsztyna
Biblioteka będąca tematem pracy: Biblioteka Multimedialna Planeta 11 w Olsztynie


Biblioteka będąca tematem pracy: Biblioteka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
Tomasz Mielczarek z Olsztyna
Biblioteka będąca tematem pracy: Biblioteka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie


Biblioteka będąca tematem pracy: Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie
Hanna Mróz z Olsztyna
Biblioteka będąca tematem pracy: Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie


Biblioteka będąca tematem pracy: Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie
Benedykt Orłowski z Iławy
Biblioteka będąca tematem pracy: Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie


Biblioteka będąca tematem pracy: Biblioteka Publiczna w Rudzienicach
Dariusz Plis z Rudzienic
Biblioteka będąca tematem pracy: Biblioteka Publiczna w Rudzienicach


Biblioteka będąca tematem pracy: Gminna Biblioteka Publiczna w Łukcie
Magdalena Sikorska z Łukty
Biblioteka będąca tematem pracy: Gminna Biblioteka Publiczna w Łukcie


Biblioteka będąca tematem pracy: Biblioteka Publiczna w Rudzienicach
Patrycja Szeliga z Rudzienic
Biblioteka będąca tematem pracy: Biblioteka Publiczna w Rudzienicach

Biblioteka będąca tematem pracy: Biblioteka Publiczna w Mikołajkach
Klaudia Walczak z Mikołajek
Biblioteka będąca tematem pracy: Biblioteka Publiczna w Mikołajkach


Biblioteka będąca tematem pracy: Gminna Biblioteka Publiczna w Dubeninkach. Filia w Żytkiejmach
Julia Zackiewicz z Dubeninek
Biblioteka będąca tematem pracy: Gminna Biblioteka Publiczna w Dubeninkach. Filia w Żytkiejmach


Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i gratulujemy zwycięzcom.

Oceny wszystkich prac dokonała Komisja Konkursowa: dr Iwona Bolińska – artysta plastyk, przewodnicząca Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia „Areszt Sztuki” oraz Monika Wójcicka – zawodowy fotograf, bibliotekarz.