Downloads The Warmińsko-Mazurskie VoivodeshipGallery of the Old Town HallJarosaw Bujny – „ENDPOSTERS by BUJNY”

Poznaj lepiej nasz region:

 

Legimi

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie testuje usługę udostępniania swoim czytelnikom możliwości bezpłatnego wypożyczania ebooków dostępnych w serwisie Legimi.

Legimi to:

Każdy posiadacz karty bibliotecznej WBP w Olsztynie może otrzymać specjalny kod, dający dostęp do e-booków znajdujących się w ofercie serwisu Legimi. W celu uzyskania indywidualnego kodu dostępowego należy udać się osobiście do biblioteki. Nowy użytkownik Legimi musi się zarejestrować a następnie aktywować otrzymany bezpłatnie w bibliotece kod na stronie http://www.legimi.pl/wbp_olsztyn.

Kody mają ważność 1 miesiąca od momentu aktywowania. W tym czasie każdy czytelnik może pobrać w aplikacji Legimi dowolną liczbę e-książek. Jeśli czytelnik otrzyma komunikat o przekroczeniu limitu stron, oznacza to, że wyczerpała się pula dla całej placówki.

Po pobraniu e-booki można czytać również offline. Jeżeli czytelnik pozostaje offline przez 7 dni, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z Internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi.

Zapraszamy do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie – bibliotekarze chętnie pomogą przy rejestracji, logowaniu i pobieraniu e-książek w aplikacji Legimi.

Instrukcja korzystania z kodu – wersja do wydruku

Dostęp do platformy Legimi został zakupiony przez warmińsko-mazurskie konsorcjum bibliotek publicznych. W skład konsorcjum wchodzą: Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Sukertowej-Biedrawiny w Olsztynie, Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Barczewie, Gminne Centrum Kultury w Dubeninkach, Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach – Biblioteka Publiczna, Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida, Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Nasierowskiej w Ełku, Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie, Gminna Biblioteka Publiczna w Kurzętniku, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Lidzbarku, Gminna Biblioteka Publiczna w Łukcie, Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Nidzicy, Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie, Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynku, Miejska Biblioteka w Pieniężnie, Miejska Biblioteka Publiczna w Reszlu, Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie, Biblioteka Miejska w Suszu, Miejska Biblioteka Publiczna w Szczytnie, Gminna Biblioteka Publiczna w Świątkach, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Zalewie.

W roku 2018 dostęp do platformy Legimi został sfinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach projektu „Book w chmurach”.

Logo MKiDN


The Provincial Public Library in Olsztyn, 10-117 Olsztyn, ul. 1 Maja 5 Instytucje
kultury
 Zasady przetwarzania
danych osobowych
Public Information Bulletin
Latest updating: 29.05.2020 r.